Başkanımızın Mesajı (09.04.2019)

 

Kıymetli hemşehrilerim,

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde sizlerin destekleri ve teveccühleriyle Torul Belediye Başkanı olarak doğduğum, doyduğum ve yaşamaktan mutluluk duyduğum memleketime hizmet edeceğim.

Ayrıştırmaya değil birleştirmeye, bölmeye değil birlikte paylaşmaya, kırmaya değil toparlamaya, şahıslara değil topluma, kısacası sevdası ve derdi Torul olan herkesi kucaklamaya geldik.

İlçemiz için çalışmaya şahsım ve tüm ekip arkadaşlarım ile birlikte yoğun bir tempo içerisinde sıkıntı ve sorunları çözüme kavuşturmak için var gücümüzle plan ve projelerimiz doğrultusunda 5 Nisan Cuma günü bismillah diyerek görevimize başladık.

Hayatımızı ikame ettiğimiz sevincimizi, hüznümüzü, acılarımızı hülasa tüm duyguları içinde yaşadığımız memleketimiz Torul'a hizmete yeni bir nefes katmak için çıktığımız bu kutlu yolda siz değerli vatandaşlarımın dua ve iyi niyetlerine artık her zamankinden daha fazla talibim.

Seçim süreci boyunca bizlerden desteklerini esirgemeyen partili partisiz her ferdine sonsuz teşekkürlerimi iletiyor, sizlere sağlık ve esenlikler diliyorum.

Sevgi ve saygılarımla,
Evren Evrim Özdemir
Torul Belediye Başkanı