HER DOĞAN YENİ BİR FİDAN

HER DOĞAN YENİ BİR FİDAN

Belediye Başkanlığımız tarafından geçtiğimiz aylarda hizmete sunulan sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilçemizde doğan her bebek adına Torul Kalesi’nde fidan dikimi ve ailelerimize ev ziyaretleri devam ediyor.

Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR ve eşi Nazan ÖZDEMİR, 3 Eylül tarihinde dünyaya merhaba diyen Veysel –Gülbahar SELVİ çiftinin bebekleri Zeynep Ceren SELVİ’yi evinde ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkanımız ve eşleri çifte hayırlı olsun dileklerini ileterek hediyelerini takdim etti.

Belediye Meclis Üyemiz Sayın Süleyman AKYÜZ ve beraberinde Halkla İlişkiler Birimi Müdürümüz Fatih KELEŞ, 14 Eylül tarihinde dünyaya gelen Doğan-Sema AYHAN çiftinin bebekleri Utkan Alp AYHAN’ı evinde ziyaret ederek çiftlere hayırlı olsun dileklerini ileterek hediyelerini takdim etti.


Öte yandan 14 Eylül ve 17 Eylül tarihlerinde dünyaya gelen Utkan Alp AYHAN, Asel ve Erva BAYRAK bebeklerin adına Torul Kalesi’nde fidan dikimi gerçekleşti.

Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR yaptığı açıklamada, “Bebeklerimiz adına fidan dikimi çalışmalarımız devam ediyor. Aynı zamanda ev ziyaretlerimizi de gerçekleştiriyoruz. Bugün Veysel ve Gülbahar Selvi çiftlerini ziyaret ederek dünyaya merhaba diyen Zeynep Ceren kızımıza hayırlı ömür dileklerimizi eşim ile birlikte ailemize ilettik. Belediye meclis üyelerimiz ve belediye çalışanlarımız ile birlikte ziyaretlerimize devam edeceğiz. İnşallah ilçemizde doğan her bebeğimiz için fidan dikimine devam edeceğiz. Bebeklerimiz ile birlikte bu fidanlarımızda büyüyecek.” ifadelerine yer verdi.

Paylaş: