SERA ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

SERA ÇALIŞMALARIMIZ BAŞLADI

Geçtiğimiz aylarda Belediye Başkanlığımız ile İller Bankası arasında gerçekleşen proje kapsamında maliyeti 1 Milyon TL olacak Sera projesi ilgili kurulun onayından geçmişti.

Gerekli prosedürlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasının ardından bu projeyi hayata geçirmek için bir an önce çalışmalarına başlayan Belediyemiz, sera projesinin ilk kazmayı vurdu. İlçemiz Çit Deresi Mevkii’nde 9095 m2 alanda toplamda 37 serayı içerisinde barındıracak projenin çalışmalarına başlanıldı.

Konuyla ilgili açıklamalarda bulunan Belediye Başkanımız Sayın Evren Evrim ÖZDEMİR, “Seçim dönemimizde de ilçemize söz verdiğimiz projelerde biriydi. Üretim ve istihdam alanında ilçemize katkı sağlayacak olan bu projemizin çalışmalarına bugün itibariyle başlanıldı. 9095 metrekarelik alan üzerinde yapılacak olan 37 adet seramızda mevsimine göre sebzeler üretilecek ve bu üretim sayesinde ilçemize ekonomik anlamda katkı sağlayacak olan projemizin şimdiden ilçemize hayırlı olmasını diliyorum. İnşallah planladığımız projelerimiz ile Torul’umuza hizmet noktasında çalışmalarımız ekibimizle birlikte üstün gayretlerimiz ve hemşehrilerimizin dualarıyla devam edecek.” ifadelerine yer verdi.

Paylaş: