BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖZDEMİR'E COŞKULU KUTLAMA

BELEDİYE BAŞKANIMIZ ÖZDEMİR'E COŞKULU KUTLAMA

Torul Kalesi’nde Başkan Özdemir’e Coşkulu Kutlama

Milliyetçi Hareket Partisi ve Torul Ülkü Ocakları, 31 Mart Yerel Seçimlerinde Torul Belediye Başkanı olarak seçilen Evren Evrim Özdemir için kutlama programı düzenledi.

Torul Kalesi’nde gerçekleşen kutlama programına Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir, Özkürtün Belediye Başkanı Yakup Turgut, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Temel Özcan, Torul Ülkü Ocakları Başkanı Sezgin Yerlikaya, İl Genel Meclis Üyesi Kemal Emiroğlu, Belediye Meclis Üyeleri ve 1500’den fazla vatandaş katıldı.

Programda konuşan Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir yaptığı açıklamada 31 Mart Yerel Seçimlerinde kendisinden desteklerini esirgemeyen başta Milliyetçi Hareket Partisi ilçe teşkilatına ve partili partisiz tüm hemşehrilerine teşekkürlerini iletirken Torul için ayrışmadan uzak, bütünleştirici ve eşit bir hizmet anlayışıyla hareket edeceklerini vurguladı.

Gece geç saatlere kadar devam eden programda vatandaşlar Belediye Başkanımız Evren Evrim Özdemir’e yoğun ilgi gösterirken gecenin anısına fotoğraf çektirdi. Program, kemençe eşliğinde oynanan horon ve havayi fişek gösterisi ile son buldu.

Özdemir, katılım gösteren vatandaşlara teşekkürlerini iletti.

 

Paylaş: