İŞGEM PROJESİ ÖN BAŞVURULARI BAŞLADI!

Sayın ilgili,


Türkiye Cumhuriyeti ve Avrupa Birliği mali işbirliği ile finanse edilen, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından yürütülen, Rekabetçi Sektörler Programı kapsamında Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı tarafından uygulanan Gümüşhane Geleneksel ve Organik Ürünler İş Geliştirme Merkezi (İŞGEM) Projesi kapsamında ön başvuruların kabul edilmesine başlanmıştır.

İŞGEM bünyesinde, girişimcilere ve KOBİ’lere sunulması planlanan hizmetler, destekler ve KOSGEB tarafından sağlanan teşvik imkanlarıyla, yeni girişimcilere ve mevcut firmalara kapılarını açmaya hazırlanan İŞGEM için ön başvuru sürecini takiben, seçilen başvuru sahiplerine ulusal ve uluslararası uzmanlar tarafından ücretsiz danışmanlık ve eğitim hizmetleri verilecektir. Bu faaliyetler başarılı bir girişimin yapıtaşı olan ‘İş Planı’ hazırlanmasına temel oluşturacaktır.

İŞGEM bünyesinde kiracı olarak yer almak isteyen şahıs veya şirketlerin www.gumusisgem.com adresinden ya da aşağıda yer alan linke tıklayarak ön başvuru formunu doldurması yeterli olacaktır. Yapılacak değerlendirmenin ardından başvuru sahiplerine süreç ile ilgili bilgilendirme yapılacaktır.

Başvuruların kabul edilmesinde sektörel ya da teknik anlamda herhangi bir sınırlama bulunmamaktadır. İŞGEM bünyesinde faaliyet gösterecek girişimcilerin/şirketlerin tespit edilmesi amacı ile kabul edilecek olan ön başvuru formları girişimcilik fikri olan ve bu fikri hayata geçirmek isteyen herkese açıktır.


Başvuru İçin;

http://www.gumusisgem.com/sayfa-grubu/ISGEMe-Basvuru/6

Gümüşhane İŞGEM Projesi ve süreç ile ilgili sorularınız için:
www.gumusisgem.com
Tel: (456) 213 24 26
Adres: Karaer Mah. Hürriyet Cad. Nil Apt. 6/1 Gümüşhane Türkiye